ekipa o nas niżej
ekipa zdjecia z agnieszka.jpg
(w kolejności alfabetycznej)

Bartłomiej Świderski "Plaga" czyli książka, powieść, thriller psychologiczny

Autor zdjęć, strony, copywriter: Adam Brodowski. Copywriter freelancer (strona), również rysownik i storyboardzista (wideo).

Efekty specjalne: Dominika Hull. Matka, fotografka, joginka. Od lat sprawnie manipuluje Photoshopem. @dominikahullphotography (strona).

Muzyka oryginalna: Agnieszka Metko i Wiktor Metko - Metko Project (strona)

Udźwiękowienie i realizacja nagrania: Wiktor Metko - muzyk, kompozytor, producent nagrań i reżyser filmów dokumentalnych.

Czyta: Rafał Sisicki - aktor, reżyser teatralny i telewizyjny. Występował w teatrach: Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, Nowym i Na Woli w Warszawie. Znany z reklam i seriali telewizyjnych. Można go również zobaczyć na wielu scenach w kraju w spektaklu „Pomoc domowa” Teatru Fabryka Marzeń. 

Autor tekstu "Plaga": Bartłomiej Świderski – pisarz, scenarzysta i dziennikarz. Opublikował pięć powieści, dwa zbiory opowiadań i książkę dla dzieci. Pisał prozę dla „Nowej Fantastyki”, „Fenixa” i do licznych antologii, a publicystykę m.in. do „Wprost”, „Machiny” i „Twojego Stylu”. Autor scenariuszy kilkuset odcinków popularnych seriali oraz filmu krótkometrażowego „A Pound of Flesh” (wideo).